SLUŽBY A PRODUKTY

E-shop: https://hviezdnyeshop.webnode.sk/

Všetky služby a produkty možno objednať cez stránky e-shopu alebo e-mailom s vašou požiadavkou na zisvojupravdu@gmail.com


Liečivé obrázky ~ svetelná reč

Tieto obrázky sú formou liečenia svetelnou rečou. Fungujú úplne rovnako (na rovnakom princípe) ako hovorená / spievaná svetelná reč, ktorá je takisto liečením svetelnou rečou v inej podobe a využití. Jedná sa o tie isté svetelné kódy, ktoré môžu byť obsiahnuté - vyjadrené zvukom, rečou, ako aj obrazom. Inými slovami, sú vizuálnym vyjadrením a reprezentáciou svetelnej reči. Sú svetelnou rečou v obrazovej podobe. * Tieto "symboly" som začala channelovať (telepaticky prijímať) v rovnakom čase kedy som začala rozprávať a spievať v svetelnej reči. Zobrazujú sa mi takmer vždy počas rozprávania alebo spievania svetelnej reči.

Kliknutím na ktorýkoľvek obrázok sa presuniete do eshopu, kde si môžete daný obrázok bližšie pozrieť/objednať. Obrázky dávam na web v nízkom rozlíšení a s vodoznakom, každý objednaný obrázok dostanete bez vodoznaku (nápisu silazhviezd.sk) a vo vysokom rozlíšení, osobne energetizovaný a požehnaný mnou aby s vami pracoval keď ho dostanete.

Ďakujem, Veronika


Obrazy

Tieto obrazy sú momentálne na predaj

Kliknutím na ne sa dozviete viac