GALAKTICKÁ RADA

Členovia Galaktickej Rady sú v súčasnosti inkarnovaní na planéte Zem aby pomohli planéte v čase a procese Vzostupu. 

Tieto stránky boli založené v zmysle pomoci tým, ktorí to potrebujú čiže členom Galaktickej misie a prebúdzajúcim sa členom tzv. "pozemnej posádky", najmä tým, ktorí sa rozhodli inkarnovať na území Slovenska a Čiech čiže ich materskou pozemskou rečou je slovenčina alebo čeština.

Cieľom Galaktickej Ambasády je podporiť prebudenie, transformáciu a vzostup vedomia členov pozemnej posádky na Slovensku a v Čechách (aj žijúcich v zahraničí alebo cestujúcich) alebo ktorí majú spojenie s týmto územím, prípadne odpovedať na prípadné otázky ktoré sa na ceste prebúdzania a aktivácie (ak ste mimozemšťan v ľudskom tele) často vyskytnú.

Čo je to mimozešťan v ľudskom tele

Narodili ste sa ako človek do ľudského tela ale Vaša Duša je mimozemského pôvodu a máte spomienky na životy z iných planét a častí Vesmíru. Vaše ľudské telo obsahuje mimozemskú DNA ktorá sa časom aktivuje (čas a rýchlosť závisí od slobodnej vôle jednotlivca ako aj jeho jedinečnej úlohe v misii čiže toho čo tu má vykonať). Takisto máte v tomto živote zo sebou presnejšie nad sebou vašu materskú loď ktorá Vám po celú dobu inkarnácie pomáha a naviguje vás v tom čo ste sem prišli urobiť.

Je dôležité aby členovia misie mali v súčasnosti dostatok podpory a prostriedkov.